Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | CAR |
| Capacity | 30ml |
| Material | 1 |
| Origin | Mainland China |
| Type | Storage Bags |
| feature1 | breastmilk cooler bag |
| feature2 | bottle bag |
| feature3 | breast milk cooler on the go |
| feature4 | pump bag |
| feature5 | baby bottle cooler |
| feature6 | bottle cooler |
Instock
There are no reviews yet.