Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Flow Velocity | medium flow |
| Packaging | Single loaded |
| Handle | No |
| Capacity | 60ml |
| Mouth Size | Wide Mouth |
| Shape | Circle Nail Clip |
| Material Feature | BPA Free |
| Pattern Type | Polka dot |
| Material | PP |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Type | Baby Bottle |
Instock
There are no reviews yet.