Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Classification | Dinnerware Set |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Animal |
| Function | Dinnerware Set |
| Model Number | 512 |
| Material | Silicone |
| Age Group | BABIES |
| Type | Dinnerware |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.