Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | cute |
| Gender | unisex |
| Item Width | 25cm |
| Item Weight | 0.28kg |
| Item Length | 31cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 11cm |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Nylon |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | Children's backpack |
| Material Composition | nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Age Range | 4-6Y |
| girls bags | Children's bag |
| school bags | Girls backpack |
Instock
There are no reviews yet.