Instock
| Weight | 0.117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PVC |
| Width[mm] | Wireless Bluetooth Headset Headphone Earphone Earbuds TWS Gamer Gaming |
| Depth[mm] | Wireless Bluetooth Headset Headphone Earphone Earbuds TWS Gamer Gaming |
| Weight[g] | Wireless Bluetooth Headset Headphone Earphone Earbuds TWS Gamer Gaming |
| Height[mm] | Wireless Bluetooth Headset Headphone Earphone Earbuds TWS Gamer Gaming |
| Battery Capacity[mAh] | Wireless Bluetooth Headset Headphone Earphone Earbuds TWS Gamer Gaming |
| Battery life up to[hours] | Wireless Bluetooth Headset Headphone Earphone Earbuds TWS Gamer Gaming |
| Voice assistant built-in | No |
| NFC Technology | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Open-back |
| Max Output | 1mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | Charging case |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Neodymium |
| Driver Diameter | 10mm |
| Total Harmonic Distortion | 0.5% |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Apple Siri Support, Active Noice Cancelling, Dual Connection, Google Assistant Support |
| Codecs | AAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | No |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 0m |
| Frequency Response Range | 20 – 24000Hz |
| Sensitivity | 120dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | True wireless |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | AyeBeau |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
| Headphones Gamer headset for cell head | Headphones Gamer headset for cell head phone set |
| Audio headset phone Headphones with | Audio headset phone Headphones with microphone |
| Headphones for iphone bloothooth | Headphones for iphone bloothooth earphones |
| Bluetooth headphones helmets hand free | Bluetooth headphones and helmets hand free |
| Sports Headphones for children handsfree | Sports Headphones for children handsfree |
| Bluetooth hands-free earpiece hedset | Bluetooth hands-free earpiece hedset |
| Mini cheap bluetooth headset on ear | Mini cheap bluetooth headset on ear |
| Gaming earphone headset headphones | Gaming earphone headset headphones |
| Bluetooth handfree for mobile hifi | Bluetooth handfree for mobile hifi |
| In-ear noise canceling headphone | In-ear noise canceling headphone |
Instock
There are no reviews yet.