Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 26 × 11 cm |
| Upper fixing method | sticking |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Gender | Women |
| Dressing style | Formal Wear |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Platform Height | 7cm And Up |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| With Platforms | Yes |
| Heel Type | Thin Heels |
| Side Vamp Type | Open |
| Back Counter Type | Ankle Strap |
| Fashion Element | Ankle Strap |
| Heel Height | Super High (8cm-up) |
| Style | British Style |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Model Number | 23261 |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | buckle strap |
| Occasion | Party |
| Sandal Type | Ankle Strap |
| Upper Material | PU |
| Brand Name | SDTRFT |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Item Type | sandals |
| shoes woman | zapatos de mujer |
| sandals | women shoes |
| sandalias mujer | sandalia feminina |
| sapato feminino | platform sandals |
| ladies sandals | pumps |
| wedding shoes | party sandals |
| transparent shoes | buckle |
| Thin heels | 22cm |
| Platforms | 10-12cm |
| Eur size | 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 |
Instock
There are no reviews yet.