Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Quantity | 1pc |
| Benefit | Moisturizer, Long-lasting, Hydrating, Nutritious, Easy to apply |
| NET WT | 2.5ml |
| Brand Name | ibcccndc |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Date of Manufacture | new |
| Type | Lip Gloss |
Instock
There are no reviews yet.