Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 22 cm |
| Whether waterproof | No |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Department Name | ADULT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Lining-Genuine Leather Type | Sheepskin |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Genuine leather |
| With Platforms | No |
| is_handmade | Yes |
| Style | Concise |
| Model Number | s3gs |
| Season | Summer |
| Insole Material | Sheepskin |
| Outsole Material | TPR |
| Closure Type | buckle strap |
| Occasion | Casual |
| Toe Shape | Pointed toe |
| Upper Material | Split Leather |
| Heel Type | other |
| Heel Height | High (5cm-8cm) |
| Pump Type | MARY JANES |
| Brand Name | ouddsoo |
| Origin | Mainland China |
| Gender | WOMEN |
| Item Type | Pumps |
Instock
There are no reviews yet.