Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 6 × 6 cm |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Size | 131.9mm*27mm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | JDS71B |
| Brand Name | JSDA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Type | Drills machine accessories |
| Product Name | Drills handle |
| Product features | Manicure/pedicure |
| colour | Gray/Red |
| power | 65w |
| Speed range | 0-35000rpm |
| Voltage | 30v |
| Net Weight | 225g |
| Tool standard | 2.35mm/3mm |
| warranty period | 12 months |
Instock
There are no reviews yet.