Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 2 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 45x22mm |
| Material | Plastic |
| Model Number | 339573 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Quantity | 1PCS |
| Feature 1 | Cleaning Brush Popular Cleaning Brush For Nails |
| Feature 2 | Copper Wire Drill Brush Innovative Manicure Drill Accessories |
| Feature 3 | Clean Tool Advanced Electric Nail Drill |
| Feature 4 | Electric Manicure Drills Trendy Professional Nail Tool |
| Feature 5 | Nail Drill Bit Stylish Nail File Drill |
Instock
There are no reviews yet.