Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 12V |
| Size | 1 |
| Material | Plastic |
| Model Number | SN357G-01 purple |
| Brand Name | SHINNYNAIL |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| Color | Purple |
| Speed | 0-35000RPM |
| Shank dia | 3/32"(2.35mm) |
| Battery working | 8 hours |
| Battery charging | 3 hours |
| Plug | AU, EU, UK, US |
| Shape | Heart, wave |
| Feature | With desktop case |
| Name | Gradient purple portable cordless nail drill 35000RPM |
| Packing | Box |
Instock
There are no reviews yet.