Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.979 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 12 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 10w |
| Voltage (V) | 120V |
| Use | LIVING ROOM |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.