Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 22 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Customized support | OEM |
| Place of Origin | China |
| Model Number | AR-132A |
| Power | Electronic |
| Measuring range | Ra, Rq:0.05~10.00 um / 1.000~400.0 uinch |
| Accuracy | Not more than ±10% |
| Resolution | 0.001μm, 0.01μm, 0.1μm |
| Fluctuation of display value | Not more than 6% |
| Probe Radius | 10μm |
Instock
There are no reviews yet.