Instock
| Weight | 58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 55 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drainage Direction | Back Outlet |
| Feature | Without Fender |
| Material | Ceramic, PP, Ceramic, ABS |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Flushing Method | Siphon Flushing |
| Toilet Bowl Shape | Elongated |
| Accessories | Included |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Advanced Function | Seat Heating, Warm Air Drying, Instant Hot Type, Remote Control |
| Flushing Flowrate | 4.8L |
| Mix. Pit Spacing | 350mm |
| Flushing Button Type | Side-pressing one-part form |
| Remote Control | Included |
| Place of Origin | GUA |
| Warranty | 2 Years |
| After-sale Service | Free spare parts |
| Application | Hotel, Hotel, Home, Apartment, Bathroom, Villa, Office, Hospital, School |
| Project Solution Capability | Graphic Design |
| Design Style | Modern |
| Working Voltage | 100V~110V |
| Certification | CE, Iso9001, Watermark, ROHS, Bsci, Ip44, FCC, CCC |
| Function | Soft close, Bathroom decoration, Touch sensor, Touch sensor switch |
Instock
There are no reviews yet.