Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.159 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | fast charging |
| Nozzles | shaving head |
| Size | 14.3×4.8 cm |
| Material | ABS |
| Use | BODY, Face, Underarm, Bikini |
| Power Type | Battery |
| Brand Name | VKTECH |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Epilator |
| Certification | none, none |
| Trimmer Razor | Electric Shaver |
| Lady Shaver | Epilator |
Instock
There are no reviews yet.