Instock
| Weight | 46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 48 × 61 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drainage Direction | Back Outlet |
| Feature | Without Fender |
| Material | Ceramic, Ceramic, ABS |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Flushing Method | Siphon Jet Flushing |
| Toilet Bowl Shape | Square |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Flushing Flowrate | 3.0-4.5L |
| Mix. Pit Spacing | 185mm, 190mm, 220mm, 305mm, 350mm, 380mm, 400mm |
| Flushing Button Type | Side-pressing One-part Form |
| Remote Control | Included |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Warranty | 2 years |
| After-sale Service | Online technical support |
| Application | Home Hotel Bathroom Washroom |
| Project Solution Capability | total solution for projects |
| Design Style | Modern |
| Working Voltage | 220V, 200 ~ 240V, 100V~110V |
| Model Number | F5 BLACK |
| Product Name | Intelligent Wc Smart Toilet |
| Size | 700*430*460 mm |
| Weight | 41-50KG |
| MOQ | 2 sets |
| Advantages | Strictly QC |
| OEM | Acceptable |
| Style | Modern Ceramic Toilet WC |
| Drainage Pattern | S-trap 300/400 /250mm P-trap |
| Accessaries | Flushing Fitting |
Instock
There are no reviews yet.