Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 69 × 40 × 49 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drainage Direction | Back Outlet |
| Feature | Without Fender, Automatic Operation |
| Material | Ceramic, Ceramic, Ceramic, Porcelain, Vitreous china, HS code: 6910100000 |
| Brand Name | XMSJ, MARACHI |
| Origin | Mainland China |
| Flushing Method | Gravity Flushing |
| Accessories | flush pipe component |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Advanced Function | kicking button open cover |
| Flushing Flowrate | 3/6L |
| Mix. Pit Spacing | 305mm |
| Flushing Button Type | side pressing one part form |
| Remote Control | include |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Warranty | More than 5 years |
| After-sale Service | Online technical support |
| Application | Apartment |
| Project Solution Capability | graphic design, total solution for projects |
| Design Style | Modern |
| Model Number | 939W |
| Size | 690*405*490 |
| Function 1 | No water pressure limitation |
| Function 2 | Automatic seat cover open |
| Function 3 | Kicking button open cover |
| Function 4 | Kicking button open seat |
| Function 5 | Seat heating |
| Function 6 | Warm air drying |
| Function 7 | Water Temp adjustment |
| Function 8 | Backup power flush |
| Buffer Cover plate | Yes |
| Structure | One Piece |
| Drainage Pattern | S-trap |
| Weight | 51-60KGS |
Instock
There are no reviews yet.