Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 48 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drainage Direction | Back Outlet |
| Feature | Without Fender, Air-drying, Heated Seat |
| Material | Ceramic, Ceramic |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Flushing Method | Siphon Flushing |
| Toilet Bowl Shape | Elongated |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Flushing Flowrate | 5L |
| Mix. Pit Spacing | 300mm |
| Flushing Button Type | Auto Flushing |
| Remote Control | Included |
| Place of Origin | China |
| Warranty | 3 years |
| After-sale Service | All-day customer service |
| Application | Bathroom |
| Project Solution Capability | Online Support |
| Design Style | Modern |
| Working Voltage | 220V, 110V |
| Model Number | TQ-601 |
| Certificate | CE, CUPC |
| Installation | Floor Mounted Ceramic Toilet Bowl |
| Gross Weight | 50kg |
| Cistern/Water Tank | Concealed Tank |
Instock
There are no reviews yet.