Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 78 × 50 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drainage Direction | Back Outlet |
| Feature | Without Fender |
| Material | Ceramic, Ceramic |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Flushing Method | Siphon Jet Flushing |
| Toilet Bowl Shape | Elongated |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Flushing Flowrate | 6.0-9.0 L |
| Mix. Pit Spacing | 300mm |
| Flushing Button Type | Automatic & kick flush |
| Remote Control | Included |
| Place of Origin | Shandong, China |
| Warranty | 1 year |
| After-sale Service | 1 year |
| Application | washroom |
| Project Solution Capability | OEM ODM |
| Working Voltage | 220V, 200 ~ 240V, 100V~110V |
| Model Number | 1802T |
| Type | Washroom Smart Intelligent Toilet |
| Function | Instant Heating Wash |
| Advantages | Auto Open Cover |
| Flushing system | Siphon Jet Flushing System |
| OEM & ODM | Suppoort |
| Delivery Time | 10 Days |
| Supply Ability | 50000 Set/Month |
| Temperature | Seat Temp Adjustable |
| Toilet Type | Auto Washing Smart Toilet |
| Installation | Floor Mounted One Piece Toilet |
Instock
There are no reviews yet.