Instock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 60 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drainage Direction | Back Outlet |
| Feature | Without Fender, Air-drying, Heated Seat |
| Material | Ceramic, Ceramic |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Flushing Method | Siphon Flushing |
| Toilet Bowl Shape | Elongated |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Flushing Flowrate | 4.8L 6.4L |
| Mix. Pit Spacing | 300MM 400MM |
| Remote Control | Included |
| Place of Origin | China |
| Warranty | 3 Years |
| After-sale Service | free spare parts for 2 years |
| Application | Bathroom |
| Project Solution Capability | Other |
| Design Style | Modern |
| Working Voltage | 220V, 100V~110V |
| Model Number | A749 |
| Product Name | one piece smart toilet |
| Color | White Color |
| Type | Bathroom Sanitary Ware Wc Toilet |
| Style | Modern Automatic Toilet |
| Size | 68*39*46cm |
| Usage | Home Hotel Restaurant Washroom |
| Packing | Foam+carton+plywood wooden case |
| Function | Instant Hot Water Temperature |
| Flushing | Foot sensation flushing |
| Seat Cover | Soft Closing Cover Seat |
Instock
There are no reviews yet.