Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 23 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, YYHC |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 year |
| Customized support | – |
| Place of Origin | China |
| Model Number | NR10QC |
| Power | Electronic |
| Locating | Cross/Illumination Locating |
| Calibration | Manual |
| Delta E | <0.03 |
| Aperture | 4mm |
| Light source | D65 |
| Power source | Rechargeable lithium-ion battery 3.7V 3200mAh |
Instock
There are no reviews yet.