Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Keyboards | Backlit Keyboard |
| Touch Screen | YES |
| Memory Type | DDR4 |
| Graphics Brand | Intel |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | 3.40 GHz |
| Base Frequency (GHz)4 | 1.8 GHz |
| Number of Cores | 4 |
| Weight (Battery Included) | <1.5Kg |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Dimensions (WxHxD) | 198*138*19.7MM |
| Body Material | Metal |
| RAM | 12GB |
| Panel Type | IPS |
| Operating System | Windows 11 |
| Display Ratio | 4:3 |
| Display Size | 8" |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | R9 270 |
| Type | Pocket Laptop |
| Brand Name | GPD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.