Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 26 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Keyboards | TOUCHPAD |
| Battery Capacity(mAh) | 60Whr |
| Memory Type | DDR5 |
| Thermal Design Power | Other |
| Graphics Brand | AMD |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | Other |
| Base Frequency (GHz)4 | Other |
| Number of Cores | 8 |
| Weight (Battery Included) | 1.8Kg-2.0Kg |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Dimensions (WxHxD) | Other |
| RAM | 32GB |
| Display resolution | 2880*1800 |
| Operating System | Windows 11 |
| Thickness | 15mm- 18mm |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Display Ratio | 16:10 |
| Optical Drive Type | None |
| Display Size | 14Inches 350mm |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | Radeon 860M |
| Type | Slim Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Correct CPU | AI 7H 350 |
Instock
There are no reviews yet.