Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Data Storage | Yes |
| voice | N |
| Origin | CHINA |
| Size | USB |
| Model Number | YK-BPA1 |
| Material | ABS |
| Application | Arm |
| Brand Name | yongrow |
| yongrow Model | YK-BPA1 |
| Bluetooth | No |
| Item Type | blood pressure |
| Certification | CE |
| Cuff Length | 22-32cm |
| Display | LCD Digital Display |
| Use For | Blood & Pulse |
| Blood Pressure Measuremen | Pluse:40-199 Times/min |
| Power Supply | Lithium battery power supply |
Instock
There are no reviews yet.