Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | YES |
| Model Number | TO05M |
| Age Group | adults |
| Pattern Type | Solid |
| Use | Seat |
| Style | Modern Style |
| Pattern | PATCHWORK |
| Material | Plush Fabric, Short plush |
| Technics | Woven |
| Filling | COTTON, down cotton |
| Unpick and Wash | Not Removable and Washable |
| Type | Seat Cushion/Back Cushion |
| Brand Name | YOMDID |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Name | Pumpkin Pillow |
| Size | diameter 23cm, 30cm, 40cm |
| Package | 1 pcs Pumpkin Pillow |
Instock
There are no reviews yet.