Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 45 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Housing Material | Plastic |
| Max. Water Consumption | ≤12 liters |
| Washing Mode | Injection Type |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Washing method | Spray Type |
| Number of cutlery sets | Less than 6 sets |
| Energy efficiency grade | Level 2 |
| Control mode | Electronic |
| Opening & closing mode | Front opening |
Instock
There are no reviews yet.