Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 29 cm |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Patchwork |
| Grade | Grade A |
| Model Number | TO29H |
| Thread Count | 200TC |
| Fabric Count | 20 |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Neck |
| Feature | Massage |
| Filling | Memory Foam |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | BODY, Bedding |
| Brand Name | YOMDID |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Color 1,2,3,4 | 50x30x10cm |
| Color Black | 26x21x15cm |
| color 1,2 is pollow core | height about 9cm |
Instock
There are no reviews yet.