Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 22 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 2.0GHZ-2.7GHZ |
| Use | Multimedia |
| Memory Capacity | 16GB |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Model Number | 1338nas-N5105 N5100 |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Model | intel Celeron J1900/N5095 |
| Type | Pocket PC, MINI PC, NAS Motherboard |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | yohirs |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| CPU | Intel celeron n5105 N5100 |
| RAM | 2* SO-DIMM DDR4 |
| OS | Window10/11/Linux/pfSense |
| USB | 2*USB3.0, 2*USB2.0 |
| Display | 1*HDMI+1*DP |
| LAN | 4*2.5G i226-V B3 network port, |
| SIZE | 170*170mm |
| Storage | 6*SATAIII and 1*M.2 2280 NVME |
Instock
There are no reviews yet.