Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 20W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Bear yogurt machine model | SNJ-B10K1 |
| Yogurt machine capacity (value) | 1000ml |
| Production enterprise | Foshan Xiaoxiong Kitchen Appliances Co., Ltd. |
| liner material | Stainless steel + ceramic |
| item number | SNJ-B10K1 |
| place of origin | Chinese mainland |
| function | Yogurt, rice wine. |
| Control method | Computer type |
| capacity | 501Ml-1000ml (including 1000ml) |
| liquid crystal display | Yes. |
| Is there a refrigeration function? | none |
| Color classification | yellow, sky blue, blue, yellow bonus, blue bonus. |
| 3C certificate number | 2011010717459314 |
Instock
There are no reviews yet.