Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | BXA |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 3 years |
| After-sale Service | Other |
| Material | HDPE+Aluminium Tube+Sponge Tube, HDPE+Aluminium Tube+Sponge Tube |
| Grab Bar Size | 56x42x36cm |
| Project Solution Capability | NONE |
| Application | Hotel, Bathroom |
| Design Style | Modern |
| Place of Origin | China |
| Model Number | BG0178A |
| Size | 56x42x36cm |
| MOQ | 1000PCS |
| PACKING | color box |
| Installation | Easy Install |
| Key word | bath assist |
| Sample | Availalble |
Instock
There are no reviews yet.