Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 1 cm |
| pocket description | No Pocket |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blocking | REGULAR |
| Craft of Weaving | TAT |
| Department Name | Women |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Feature | Anti-Pilling, Anti-Shrink, anti-wrinkle, Breathable, Compressed, Quick Dry |
| Gender | WOMEN |
| Material | Nylon, SPANDEX, 80% Nylon + 20% Spandex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Sport Type | Yoga |
| Service 1 | Support Hot Stamping Logo + Wholesale Customization |
| Service 2 | With Chest Pad |
| Fabric Weight | 210g |
| Clothing Version | Tight |
| Size | S.M.L |
| Appropriate Season | Summer, Spring, Autumn |
Instock
There are no reviews yet.