Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | smooth |
| Size | 75cm, 55, 65, 75cm |
| Origin | Mainland China |
| Color | Beige, Navy, Brown, Off-white |
| Feature | Yoga Ball Protective Cover |
| Material | Cotton and Linen |
| Feature1 | Yoga Equipment |
| Feature2 | Fitness & Body Building |
Instock
There are no reviews yet.