Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.568 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 22 × 5 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Power Generation | Always On |
| Model Number | COB light strip |
| Average Life (hrs) | 50000 |
| Certification | ce |
| Power Source | AC |
| Origin | Mainland China |
| Strip type | COB |
| Power Consumption (W/m) | 4W/m |
| Occasion | LIVING ROOM |
| Specifications (light beads / m) | 288 |
| Item Type | Strip |
| Brand Name | Mikenoon |
| Voltage | 220V |
| LEDs Number/M | 288 |
| Waterproof | Yes |
| Color Temp(K) | 3000K |
| feature1 | led 220v |
| feature2 | cob led |
| feature3 | cob led strip |
| feature4 | cob |
Instock
There are no reviews yet.