Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 33 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Usage | weld |
| Weight | 15kg |
| Dimensions | 36*18*16cm |
| Welding Mode | Repair |
| Model Number | YJCS-8S |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.