Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | No |
| Item Weight | 2.97g |
| is_customized | Yes |
| Side Stone | None |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Square |
| Setting Type | Prong Setting |
| Style | Classic |
| Model Number | TS18M |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Occasion | party |
| CertificateType | Third Party Appraisal |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Moissanite |
| Gender | Women |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | Rings |
Instock
There are no reviews yet.