Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | Other |
| Surface Width | 8mm |
| Setting Type | None |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Shapepattern | Geometric |
| Style | Vintage |
| Occasion | party |
| Material | Metal |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | Men |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
Instock
There are no reviews yet.