Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.047 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 1pcs |
| Weight | About 40g |
| Voltage | 5V/1A |
| Size | One Unit |
| Material | ABS |
| Model Number | YZ07 |
| Power Source | Dry & Rechargeable |
| Type | LED Lamps |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| Nails Dryer | UV Led Nail Lamp |
| UV Light For Drying Nails | LED UV Nail Dryer |
| Best UV Light Nails | Nail Products UV And Led |
| UV Light For Nails | UV Nails Light |
| UV Nail Drying Light | UV Light For Nail |
| Nail UV Light | Beauty Nail UV Dryer |
Instock
There are no reviews yet.