Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.635 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 27 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | |
| Weight | 1560 |
| Voltage | 110/220v |
| Size | About 30*26.5*18.5cm/11.8*10.4*7.3inch |
| Material | Plastic |
| Model Number | WC-001 |
| Power Source | Electric |
| Type | Air Dryers |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| Dryer Machine | Nails Products |
| Nail Polish Dryer | Acrylic Nail Supplies |
| Nail Polish Drying Machine | Machine To Paint Nails |
| Nail Fan Blower | Nails Designer |
| Nail Blow Dryer | Warm Cool Nail Dryer |
Instock
There are no reviews yet.