Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.418 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 17 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 27 |
| Weight | About 418g |
| Voltage | 5V |
| Size | One Unit |
| Material | Plastic |
| Model Number | SUNHPL |
| Power Source | Electric |
| Type | UV Lamps |
| Power | 88W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| For Manicure UV Lamp | LED Lamp For Professional Nails |
| UV Lamp Gel Professional | Nail Tech Supplies |
| All For Nail And Lamp | Varnishes And Lamp For Nails |
| Professional Nail UV Lamp | Machine To Paint Nails |
| Lamp Nail Salon Nails | Manicure Products |
| Cabin UV Led Nail Gel | Nail Lamp Nails Professional |
Instock
There are no reviews yet.