Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.499 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 20000rpm |
| Output voltage | other |
| Size | 1Set |
| Material | Acrylic |
| Model Number | DMJ-2000 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | BE(Origin) |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| Electric File For Nails Kit | Nail Kit |
| Electric File Manicure For Nail | Manicure Tool Electric |
| Best Professional Nail Drill Machine | Electric Kit Manicure File |
| 20000rpm Nail Drill | Electric Manicure File |
| Nail Sanding Machine | Nail Sander Electric |
Instock
There are no reviews yet.