Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | other, 100W |
| Size | 220V/110V 50Hz/60Hz |
| Material | Plastic |
| Model Number | YCA500, YCA500 brushless handpiece |
| Brand Name | STRONGDRILL |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Item type | Nail equipment |
| Rotary speed | 0~50, 000rpm |
| Gross weight | 3.5kg |
| Collect chuck | Standard 2.35mm |
| Voltage | 220V/110V 50Hz/60Hz |
| Pacakge | Bubble bag+foam+carton |
| Certificaiton | CE |
| ships from | china |
Instock
There are no reviews yet.