Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Wheelbase | 430mm |
| Remote Distance | About 150meters |
| Scale | 1:8 |
| Dimensions | 700mm |
| Model Number | YK4072 V3 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Operating Instructions |
| Control Channels | 6 channels |
| Controller Mode | MODE2 |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | MN MODEL |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| YI 4102 | YI 4102V3 EC5 |
| RTR | KIT |
| YK4072 V3 DF7 1:7 | Short card |
Instock
There are no reviews yet.