Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 89 × 18 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Grade | DIY, Industrial |
| Warranty | 3 years |
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | HT001 |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 520mm |
| Power Source | Battery |
| No-load Speed | 1250rpm |
| Cutting Size | 14mm |
Instock
There are no reviews yet.