Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Model Number | Men's quartz watch |
| Dial Diameter | 43mm |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 26cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | SPORT |
| Brand Name | YIKAZE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| 1 | Square Trend Sports Watch |
| 2 | Men's wristwatch |
| 3 | Waterproof Watch |
| 4 | Steel watch |
| 5 | Men Quartz Watches |
| 6 | Black Men's Watch |
| 7 | Luxury Student Square Quartz Watch |
| 8 | Men Sport Watches |
| 9 | Luxury Business Wristwatch |
Instock
There are no reviews yet.