Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 35mm |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Length | 22.5 |
| Band Width | 18mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | Women Watch |
| Style | simple |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | YIKAZE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.