Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | Glass, glass |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Dial Diameter | 24mm, 24mm |
| Case Thickness | 8mm, 8mm |
| Band Length | 21cm, 21cm |
| Band Width | 3mm, 3mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL, Stainless Steel |
| Model Number | SKMEI 1805, SKMEI 1805 |
| Feature | Shock Resistant, Water Resistant, Shock Resistant, Water Resistant |
| Style | simple |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hidden Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.