Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 10 cm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 959D-II |
| is_customized | Yes |
| Brand Name | YIHUA |
| Certification | CE, FCC |
| Power | 700W |
| Temperature range | 100-480℃ |
| Screen Display | LCD |
| Air delivery | Brushless motor with smooth air delivery |
| Air volume | ≤120L/min |
Instock
There are no reviews yet.