Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 8898 |
| is_customized | Yes |
| Brand Name | JCD |
| Certification | CE |
| Function 1 | SMD Soldering Station |
| Function 2 | 110V/220V Soldering Station |
| Hot air gun Power | 750W |
| Soldering iron power | 80W |
| Hot Air Gun | 100-480℃ |
| Soldering iron | 180-480℃ |
Instock
There are no reviews yet.