Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 43 × 26 cm |
| Lighting Type | Ring Light |
| Color Temperature Version | Bi-color Version |
| Package | Yes |
| Brand Name | Yidoblo |
| Origin | Mainland China |
| Power | 30-56 W |
| Lamp lifetime | ≥100, 000 hours |
| Voltage | DC 14.5V/110V(Customized)/220V |
| Color temperature | 5500K±200K |
Instock
There are no reviews yet.