Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 5 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 13.5cm |
| Material | Acrylic |
| Model Number | HB110-HB114 |
| Brand Name | ELECOOL |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Dotting Tool |
| Product Name | Gel Nail Polish |
| Nail Glue | Gel For Extension |
| Nail Art | Nail Design |
| Fake Nails | False Nails |
| Nails Accessories | Tips For Nails |
| Feature 1 | Nail Art Tool Professional-grade |
| Feature 2 | Acrylic Nail Art Easy To Use |
| Feature 3 | Manicure Tool Durable Easy-to-use Pen For Manicures |
| Feature 4 | Dual End Pen Precise |
| Feature 5 | Rhinestone Design Versatile |
| Feature 6 | UV gel |
| Feature 7 | Nail Art Dotting Pen |
| Feature 8 | Acrylic Drawing Liner |
| Feature 9 | UV Gel Painting |
| Feature 10 | Manicure Tools |
Instock
There are no reviews yet.